ترس برای حفظ بقا به ما داده شده است و این یعنی ترس منطقی ولی ترسی که بی دلیل و غیرمنطقی باشه موجب زیاده روی کردن در کارها و از بین بردن آرامش ما می شود.

توضیحات اضافه هم یک نوع زیاده رویست، زیاده روی در هر کاری چه پرخوری، چه پر حرفی و زیادی حرف زدن و زیادی توضیح دادن و بدلیل ترس است.

وقتی ما ترس از دست دادن چیزی را داریم بصورت ناخودآگاه و نه آگاهانه شروع به زیاده روی کردن و خروج از حالت تعادل می شویم.

مثال:وقتی از من می پرسند م ج آمده من جواب دادم نه و گفتم زنگ هم زدم جواب نداد.

اولا که من نمی دونستم آمده و حدس می زدم نیامده است و ثانیا زنگ هم زدم جواب نداده یک توضیح اضافه است.

چرا که از حرف اول مجتبی که گفت تا کسی به جلیلی و یوسفی نگفته برو انجام بده و من ناخودآگاه دارم میگم که من به جلیلی زنگ می زنم و از این حرفها نمی ترسم ولی حقیقت اینه که توضیح اضافه دادم و اون هم از ترس است که آرامشم را از بین می برد.

کی گفته که من وظیفه دارم وقتی ج نیروگاه نیست  همه مسایل را با  تلفن همراه خودم زنگ بزنم یا پیام بدم(فقط آنهایی که امضایشان مسولیت دارد مثل سیموله و جابجایی) و به اون بگم؟ نه من چنین وظیفه ای ندارم و این یک کار اضافی است بنابراین از این پس نه میترسم و نه اینکار را می کنم. 

نه کسی بابت این زنگها تشکر می کند و نه کسی پول موبایلم را می دهد

از اخم و تخم دیگران می ترسم ، بلاخره انسان اشتباه می کند و می تواند توضیح دهد و ترسی ندارد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

IR BIOLOGY پربیننده ترین اخبار روز,پربیننده ترین خبرهای روز,پر بازدید Letitica بهینه سازی سایت و سئو استاد گپ,استاد چت,لیس گپ,لیس چت,عشق گپ,عشق چت,لیز گپ,لیز چت ُAraniroo Solar Farm Jamie پزشکی Sirun Sona